Pobierz katalog - O firmie

O firmie

Firma nasza powstała w 1994 roku. Od samego początku, działalności ściśle współpracujemy z krajami Europy Zachodniej i Południowej, a zwłaszcza z Niemcami, Holandią, Belgią czy Węgrami, Austrią i Czechami, gdzie trafia 90% dostarczanych przez nas artykułów.

W trosce o ochronę środowiska naturalnego uzyskaliśmy certyfikat FSC® na produkcję wyrobów z surowca pochodzącego z lasów, gdzie spełnione są Zasady Dobrej Gospodarki Leśnej. Dlatego wszystkie nasze produkty z drewna mogą być sprzedawane z certyfikatem FSC®. Więcej informacji o FSC® patrz strona: www.fsc.pl

Z każdym kolejnym rokiem staramy się poszerzać swoją ofertę i dążymy do tego, aby "VENT" stał się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na polskim rynku artykułów drzewnych.

Ze względu na różnorodność kombinacji i mnogość wyrobów, produkujemy wyłącznie na zamówienie. Daje to nam idealną możliwości połączenia Państwa oczekiwań z naszymi możliwościami. Indywidualny design powstający w naszej firmie, w połączeniu z produkcją od podstaw, daje nieograniczone możliwości kreacji nowych produktów i modernizacji już istniejących.

 

Z całej gamy naszych produktów szczególnie polecamy Państwa uwadze kobyłki drewniane, które są naszym sztandarowym produktem i których sprzedażą zajmujemy się od samego początku istnienia firmy. To one pierwsze zdobyły rynki zachodnie i wkroczyły na hale marketów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozpoczęliśmy produkcję drewnianych podstawek pod kwiatki. Produkt ten budzi ogólne zainteresowanie, a jego pozycja rynkowa wciąż rośnie.

Staramy się, aby nasza oferta handlowa była w pełni kompletna oraz zawierała bardzo szeroki asortyment produktów drzewnych. Gwarantem naszych usług na najwyższym poziomie jest wykwalifikowana kadra pracowników, która dołoży wszelkich starań, aby sprostać Państwa wymaganiom. Gwarantujemy, że wszystkie wyroby z logiem naszej firmy cechuje wysoka jakość w każdym detalu.

 

VENT to niezawodność, terminowość i perfekcja!

 

Pytaj o certyfikowane produkty FSC®
w naszej ofercie

 

 

Kontakt

Vent Kamiński i Spółka, Spółka Jawna
ul. Zakliki z Mydlnik 16A
Kraków 30-198 Poland
zobacz na mapie

tel./fax: +48 12 636 61 65

tel./fax: +48 12 623 02 65

e-mail: vent@vent.com.pl